ODRŽANO ŽUPANIJSKO NATJECANJE U ODBOJCI ZA DJEVOJČICE

Odbojkašice naše škole natjecanje su se na županijskom natjecanju u  Grebnicama 18.4. 2023. godine.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nakon dvije sigurne pobjede u grupnoj fazi od po 2:0 nad ekipama iz Donje Mahale i Domaljevca, u izvanrednom finalnom susretu bolja je bila ekipa iz Orašja, tako da je našim odbojkašicama zasluženo pripalo drugo mjesto. Finalna utakmica je bila izvrsna, dinamična, neizvjesna, puna odličnih smečeva, servisa, lijepih poteza obje ekipe, a naše učenice su pružile otpor kvalitetnijoj ekipi iz Orašja i zasluženo su osvojile drugo mjesto i postale viceprvakinje županije.  
Nastupale su Sara Jazvić (kapetanica i najbolja igračica naše ekipe), Amila Oručević, Lucija Jurić, Dženita Čočaj, Ema Topalović, Amna Kamarić i Elma Dema.  
Čestitamo učenicama na ostvarenom rezultatu kao i njihovom voditelju nastavniku Adnanu Topaloviću!

 

 

 

 

Additional information