IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI

Izvannastavne aktivnosti u našoj školi podrazumijevaju učiteljevu slobodu kreiranja odgojno-obrazovnog rada i smisla za stvaralaštvo. Istodobno su i izvrstan poticaj angažiranja učenika u radu izvan redovite nastave. One su povezane s određenim nastavnim predmetom ili su interdisciplinarne naravi. Načini i metode realizacije pretežno su radioničkog, skupnoistraživačkog ili  samoistraživačkog tipa.
Ovaj se oblik aktivnosti realizira  za sve učenike, od prosječnih i darovitih do učenika s posebnim potrebama.
U našoj školi učenici se prema svojim sklonostima i interesima mogu uključiti u dvadesetak sekcija počevši od kulturno –umjetničkih, sportskih, znanstveno-tehničkih i ostalih.

 

RASPORED RADA IZVANNASTAVNIH AKTIVNOSTI

 OD I. DO V. RAZREDA 2016./2017. ŠKOLSKU GODINU
 

Br.

Izvannastavna aktivnost

Voditelji (učitelji)

Dan

Sat

1.

Literarno-novinarska sekcija

Angijada Garić

petak

11:30

2.

Mali zbor

Emir Šaldić,

Emira Serdar,

Martina Filipović

 petak

11:30

3.

Ritmička sekcija

Samira Ćatić,

Selma Salkanović

petak

11:30

4.

Folklorna sekcija

Nezafeta Jurišić,

Adisa Sejdić

petak

11:30

5.

Likovna sekcija

Alma Mujagić,

Marija Petrić

petak

11:30

6.

Lutkarska sekcija

Muniba Šaldić,

Selma Ahmetović

petak

11:30

7.

Glazbeno-scenska sekcija

Sabaheta Brkić

petak

11:30

8.

Prometna sekcija

Sabrina Ahmetović

petak subota

11:30

10:00

9.

Ekološka sekcija/Domaćinstvo

Marijana Filipović,

Nina Hadžidedić,

Svjetlana Grgić

 petak

11:30

10.

Informatička sekcija

Senad Salkić

petak

11:30

11.

Heart projekt (radionice)

Marijana Filipović

srijeda

12:15

 


RASPORED RADA IZVANNASTAVNIH AKTIVNOSTI

 OD VI. DO IX. RAZREDA 2016./2017. ŠKOLSKU GODINU

 

Br.

Izvannastavna aktivnost

Voditelji (nastavnici)

Dan

Sat

1.

Modelarska sekcija

Ivica Rošić

ponedjeljak

12:40

2.

Odbojkaška sekcija - Ž

Adnan Topalović

ponedjeljak

12:40

3.

Odbojkaška sekcija - M

Sulejman Hadžidedić

utorak

petak

12:40

4.

Glazbeno-scenska sekcija

Bera Mujkić

utorak

12:40

5.

Mladi kemičari

Željka Nikolić

utorak

12:40

6.

Folklorna sekcija

Janja Radić

utorak

12:40

7.

Informatička sekcija

Igor Vidović,

Goran Dujak

utorak

12:40

8.

Šahovska sekcija

Tarik Jusufbašić

utorak

petak

12:40

9.

Kreativna sekcija

Nedžmija Bahić

srijeda

12:40

10.

Košarkaška sekcija

Muhamed Huseinbašić

srijeda

12:40

11.

Civitas

Žaklina Prikl Ivanković,

Adnan Ahmetović

srijeda

subota

12:40

9:00

12.

Mladi geografi

Luca Anđelić-Grgić

srijeda

12:40

13.

Stolni tenis

Adnan Šaldić

srijeda

12:40

14.

Likovna sekcija

Aziz Dubrić

četvrtak

12:40

15.

Dramska sekcija na engleskom jeziku

Šefika Hodžić,

Senija Mujanović

četvrtak

12:40

16.

Prva pomoć

Dino Pobrić

četvrtak

12:40

17.

Nogometna sekcija

Šimo Vidović,

Anel Ahmetović

četvrtak

12:40

18.

Dramsko-recitatorska sekcija

Asmira Maglajčetović,

Ivana Dujak

petak

12:40

19.

Novinarska sekcija

Šefika Džananović,

Alma Terzić

petak

12:40

 20.

Pjevački zbor i orkestar

Muhamed Huseinbašić

petak

12:40

 

 

 

 

Izvannastavne aktivnosti