I ODBOJKAŠICE NAJBOLJE U ŽUPANIJI

U petak, 5.4.2013. godine održano je Županijsko natjecanje u odbojci za djevojčice. Mjesto  održavanja odbojkaškog turnira je novosagrađena sportska dvorana u područnoj školi u Grebnicama, općina Domaljevac.

Naša ekipa je u grupnoj fazi natjecanja odigrala tri susreta protiv ekipa iz Donje Mahale, Vidovica i Oštre Luke-Bok i u svim ostvarila lake pobjede bez izgubljenog seta i osvojila prvo mjesto. U finalnoj utakmici naše odbojkašice su pobijedile ekipu iz Tolise rezultatom 2-1 (23:25, 25:23, 15:8) u kvalitetnoj i neizvjesnoj utakmici punoj odličnih poteza odbojkašica obje ekipe. Naša ekipa je sasvim zasluženo osvojila prvo mjesto.


Ovom uspjehu najviše su doprinijele: Elvedina  Mehić, kapiten i najbolja igračica turnira, Anina Vranjić, Marina Jurišić, Željka Čalušić, Ljubica Katić, Valentina Barukčić i Sandra  Ćulap. Veliki doprinos su dale i igračice iz pričuve: Rasema Krdžalić, Azra Zahirović, Martina Stanić i Šejla Omićević.
Voditelj sekcije je Adnan Topalović, profesor TZK-a

 

Additional information