MLADI NOGOMETAŠI OBRANILI TITULU PROŠLOGODIŠNJEG POBJEDNIKA

Mladi nogometaši naše škole ponovno su briljirali. Na Županijskom natjecanju koje je održano povodom Dana općine Orašje u petak, 20.10.2017. god., uspjeli su obraniti titulu prošlogodišnjeg pobjednika.

Odigrali su 4 utakmice u kojima su izvojevali sve pobjede. Najteža je bila zadnja, finalna utakmica, u kojoj su se sastali s nogometašima OŠ Stjepana Radića Bok. U regularnom dijelu utakmice rezultat je bio 1:1. Nakon izvođenja jedanaesteraca naši su nogometaši slavili rezultatom 4:3. Najbolji strijelac u ekipi naše škole bio je Emir Puzić s postignutih 8 golova.

Za ekipu naše škole natjecali su se:
     1. Luka Šajić, kapetan
     2. Gabriel Iličević
     3. Menad Zelinčević
     4. Ivan Matanović
     5. Mateo Zečević
     6. Emir Puzić
     7. Bernard Majić
     8. Mario Šajić
     9. Anto Bago
    10. Kenan Čeliković
    11. Irnes Omićević
Voditelji ekipe su nastavnici Anel Ahmetović i Šimo Vidović.
Učenicima i njihovim voditeljima čestitamo na postignutom rezultatu.