ODRŽAN KONCERT UČENIKA GLAZBENE ŠKOLE

Učenici glazbene odjela naše škole  održali su u četvrtak, 9.6. ove godine svoj završni koncert kojim su obilježili uspješan završetak još jedne školske godine.
Ovaj koncert je bio poseban, svečan. Prepuna dvorana Centra za kulturu imala je priliku pozdraviti prvi naraštaj učenika koji završavaju osnovnu glazbenu školu, a to su: Melina Ahmetović, Katarina Čančar, Anđela Grgić, Tamara Pušeljić, Luka Studenović, Gabriela Udovičić i Amela Zulfić.  Posebno svečan i emotivan govor održale su ravnateljica škole Nada Bačić i voditeljica glazbenog odjela profesorica Đurđica Pavlović koje su pohvalile uspjehe učenika našeg glazbenog odjela na državnim i međunarodnim natjecanjima. Svoj doprinos dobrim rezultatima naših učenika dali su i profesori Enis Rabić i Muhamed Huseinbašić.
Bila je to večer za pamćenje kako za učenike, njihove profesore i roditelje, tako i za posjetitelje koji nisu štedjeli dlanove pozdravljajući velikim pljeskom nastupe mladih glazbenika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information